Menu Zamknij

Meble na zamówienie

Zapraszam do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi poniżej, które pozwolą zapoznać się jakie meble na zamówienie i usługi wykonuje szafyTu. Z pewnością  każdy tutaj znajdzie coś odpowiedniego dla swojego wnętrza. Dlatego też namawiam do przeglądnięcia wszystkich umieszczonych poniżej zakładek, które w szczegółach opowiedzą o tytułowych meblach na zamówienie. Namawiam również do skorzystania z bezpłatnego pomiaru i projektu, który z pewnością przekona Cię do skorzystania z moich usług. Jako nieliczny w branży nie zapominam o kliencie po zakończonym montażu. Zdaje sobie sprawę, że nic nie jest wieczne i z tego powodu oferta mebli na zamówienie posiada również ich serwis.

   Przecież nie każdą „skrzypiącą” szafę trzeba spisać na straty. Dlatego decyzja należy do Ciebie, czy zamawiasz nowy mebel, czy też decydujesz się na naprawę starego. Dzięki temu daję to możliwość wyboru rozwiązania, które odpowiada Tobie najbardziej. W konsekwencji naprawy Twoje meble odzyskają świeżość i staną się znów funkcjonalne jak niegdyś. Ponadto jestem otwarty na rozmaite wyzwania związane budową mebli na zamówienie w związku z tym jeżeli nie znalazłeś tego co Cię interesuje proszę o kontakt

   Szafy do niedawna kojarzyły się jedynie z zagospodarowaniem przestrzeni w przedpokoju. Jednakże ten temat tak mocno ewoluuje, że właściwie teraz trudno sobie wyobrazić miejsce w domu gdzie szafa nie ma racji bytu.  

   Garderoba chce się powiedzieć starsza siostra szafy. I jest w tym odrobina prawdy, ponieważ żeby korzystać w pełni z jej walorów trzeba dysponować odpowiednią ilością miejsca.  

   Meble kuchenne to dynamicznie zmieniający i jednocześnie rozwijający się segment mebli na zamówienie. Dlatego producenci prześcigają się w nowych rozwiązaniach.

   Meble łazienkowe projektowane indywidualnie z myślą o konkretnej powierzchni spowodowały, że mała przestrzeń może mieć duże możliwości.

   To grupa mebli gdzie na pierwszym miejscu stała zawsze ergonomia i tak jest również dziś z tą różnicą, że dziś oprócz ergonomii liczy się również wygląd.

    Meble sklepowe także zyskały w dobie projektowania mebli na zamówienie. Do spełniania funkcji czysto praktycznych jak przechowywanie doszyły te które odpowiadają za wizerunek sklepu.

kolorowy zawrót głowy

szafyTU wzorniki materiałów
oferta mebli na wymiar akcesoria

wszystko jak nowe